HAKKIMIZDA

1966 yılından bu yana faaliyet gösteren sektörün önde gelen ve köklü firmalarından olan Taksim Otelcilik A.Ş 3 oteli ile (Abant Palace, Abant Köşk, Radisson Blue) Türkiye’ nin önde gelen markalarından biridir.

1989 yılında kurulan Abant Palace Otel, kurulduğu yıldan bu yana sunmuş olduğu hizmet ve müşteri memnuniyeti açısından sektörde üstün bir yere sahiptir. Temel prensibimiz gelen bütün misafirlerimizin şehrin stresi ve yoğunluğundan uzaklaşıp dinlenerek, mükemmel bir tatil geçirmesini sağlamaktır. Her zaman kaliteden ödün vermeden üst düzey bir hizmet vermeyi ilke edinen Abant Palace ISO9001 belgesi ve Trade Leaders Club (Madrid/İspanya) tarafından verilen 36th International Award for Tourist Hotel and Catering ödülü ile müşteri memnuniyetini herşeyin üstünde tuttuğunu kanıtlamıştır.

Hem göl hemde orman manzaralı odaları ile Abant Palace misafirlerine eşsiz bir manzaraya uyanma imkanı sunmanın yanında eşsiz mutfağı ile ziyafet şöleni de sunmaktadır, bunların yanında gününüzü değerlendireceğiniz kış bahçemiz ve spa&masaj salonlarımızın keyfini çıkarmaya hazırlanın.

REZERVASYON YAP